Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimise jaoks on oluline, et veebileht oleks tehniliselt korrektselt ehitatud, mis aitab otsingumootoritel lihtsasti aru saada Teie veebilehe sisust.

Veebilehe sisu on haarav ning informatiivne, et külastajad saaksid oma info ühelt veebilehelt – mitte ei peaks pöörduma teiste otsingutulemuste juurde. Samuti tuleb külastajatel veebilehel navigeerimine teha lihtsaks ning loogiliseks.

Viimasena on oluline, et veebilehele annaksid usaldusväärsed lehed omapoolse kvaliteedi pitseri, et tegemist on kvaliteetse lehega/sisuga. See kinnitab otsingumootoritele, et lisaks tehnilisele küljele on tegemist populaarse leheküljega, mida tuleb otsingutulemustes eespool kuvada.

Kodulehe optimeerimine on tänasel päeval kodulehe külastajale võimalikult hea kasutajakogemuse pakkumine – oluline on pakkuda tervikpaketti.

Kodulehe optimeerimine on ajalooliselt olnud optimeerimine otsingumootorite (Google) jaoks.

Täna omab see mõiste aga palju laiemat tähendust, kuna tuleb alustada sellest, mis on lehekülje eesmärk ning sellest lähtuvalt koostame strateegia selle saavutamiseks.

Väiksemate või uute ettevõtete puhul on otsingumootorite kaudu võimalik luua professionaalne kuvand ning saavutad võrdne platvorm konkurentidega.

Suuremate ettevõtete puhul on otsingumootorite kaudu võimalik luua ettevõttest arvamusliidri kuvand, mis kasvatab brändi teadlikust ning kasvatab loojalsete klientide hulka.

Sinule

Rohkem külastajaid

Rohkem päringuid

Rohkem fänne

Rohkem oste

Külastajale

Väärtuslik info

Teadlikuse kasv

Mugav kasutada

Lihtne leida

HILJUTISED TÖÖD

EESMÄRK

Soovisime meeskonnaga teha näidislehte, et näidata kodulehe optimeerimise tulemusi ja otsingumootorite kaudu saadavate uute klientide võitmise kasu.

EESMÄRKIDE SAAVUTAMINE

Juba esimese 3 kuuga jõudsime esilehele peamise märksõnaga – garaaziuks.

6 kuuga jõudsime esilehele paljude kaasnevate märksõnadega nagu garaažiuksed, garaažiuks, garaažiuksed hind jpm.

Leht on hetkel parematel positsioonidel kui suurimate garaažiuste tootjate/müüjate kodulehed nagu Hörmann, K-rauta, Saku Metall.

Lehte külastab kuus 200-300 kõrge ostuhuviga klienti, tänu millele saame tihti hinnapäringuid läbi kontaktivormi (kahjuks me reaalselt garaažiuksi ei müü).

EESMÄRK

Tänu positiivsele kogemusele tasulise internetiturunduse osas, soovis klient suurendada otsingumootorite kaudu tulevate “orgaaniliste” külastajate arvu.

EESMÄRKIDE SAAVUTAMINE

Koduleht oli algselt teisel lehel kõige olulisema märksõnaga – “trepid”.

Avalehele jõudmine toimus juba esimesel kuul ning kolm kuud hiljem on koduleht 4. positsioonil põhilise märksõnaga.

Peamise märksõnaga tehtud töö tulemusena on paranenud positsioonid ka kõikidel teistel märksõnadel, seega ei piirdu kasu ainult ühe märksõna kaudu suurenevate külastajate poolest.

KONTAKT

KRISTJAN HIISJÄRV, Digistrateeg

Aitan leida Sulle lahenduse, kuidas tuua uusi kliente ettevõtte juurde läbi otsingumootorite.

Mõõdetav kasu klientidele on meie töö alustalaks.

Nimi

Kontakt

Sõnum